Blog o zdrowiu

Portal zdrowie

Permen – dzięki niemu szybko odzyskasz wzwód

Permen to suplement diety dedykowany wszystkim mężczyznom borykającym się z problemem zaburzeń erekcji. W prezentowanym preparacie zastosowano starannie wyselekcjonowaną mieszankę ziół i naturalnych aromatów, które mają na celu zwiększenie libido, wsparcie produkcji spermy oraz poprawę funkcjonowania układu moczowego. Oto wszystkie ważne informacje na temat suplementu diety na zaburzenia erekcji Permen. 

 

Permen – co warto wiedzieć o tym popularnym środku na erekcję?

Rynek środków na zaburzenia erekcji jest niezwykle zróżnicowany. Producenci cały czas wprowadzają nowe produkty i zmieniają ich receptury, aby wzbudzić zainteresowanie wśród mężczyzn szukających bezpiecznego i w pełni skutecznego sposobu na odzyskanie dawnej sprawności seksualnej. Jednym z popularnych środków na erekcję jest Permen. Ogromnym atutem Permen jest fakt, iż jest to produkt sprzedawany w aptekach bez recepty. Jego zaletą jest także wyjątkowa skuteczność oraz naturalne składniki. Oprócz Permen w wersji podstawowej istnieją także inne rodzaje tego preparatu. 

Mianowicie: Permen King, który zawiera podwójną dawkę L-argininy, Permen Go! wyróżniający się szybszym działaniem oraz Permen Sex Appetite, który skupia się przede wszystkim na podwyższeniu męskiego libido.  Każdy z rodzajów Permen jest oparty na ekstrakcie z buzdyganka naziemnego, który jest wyjątkowo skutecznym oraz w pełni naturalnym afrodyzjakiem. W tabletkach (w zależności od wariantu Permen) znajdują się też składniki takie jak żeń-szeń, witaminy, ekstrakty roślinne oraz L-arginina.

 

Skład preparatu na potencję Permen

Permen to preparat, którego siła tkwi w zastosowaniu naturalnych ekstraktów roślinnych. Wpływ większości z nich na poprawę erekcji wielokrotnie został udowodniony naukowo. Mowa tutaj w szczególności o ekstrakcie z buzdyganka naziemnego a także o ekstrakcie z żeń-szenia.

Oto skład preparatu na potencję Permen:

  • Ekstrakt z żeń-szenia. Jest to substancja, która była wykorzystywana od setek lat przez starożytne ludy, wywodzi się ona z medycyny wschodu. Warto wiedzieć, że pozytywny wpływ żeń-szenia na sprawność seksualną u obu płci został potwierdzony w sposób naukowy. Badania przeprowadzone przez niezależne laboratoria badawcze udowodniły, że mężczyźni, którzy systematycznie stosowali żeń-szeń, byli zdolni do znacznie dłuższego utrzymywania erekcji, a ich doznania w trakcie orgazmu były spotęgowane. Żeń-szeń wpływa również na zwiększenie libido.
  • Ekstrakt z buzdyganka naziemnego. Zioło, które stosowała wiele wieków temu medycyna chińska i indyjska. Roślina ta wykazuje się silnym działaniem odtruwającym oraz pobudzającym. Pomaga także w likwidowaniu oraz zapobieganiu stanom zapalnym. Ponadto wpływa też na poprawę krążenia oraz zwiększa poziom testosteronu. W ekstrakcie z buzdyganka naziemnego znajduje się też substancja nazywana protodioscyną, która pomaga uzyskiwać erekcję oraz wzmacnia doznania odczuwane przez mężczyznę podczas orgazmu. W ekstrakcie z buzdyganka naziemnego znajdują się też saponiny, które są nieocenionym wsparciem podczas procesu produkcji plemników. Pozytywny wpływ na cały organizm buzdyganka naziemnego powoduje, że jest on również składnikiem suplementów dedykowanych sportowcom.
  • L-arginina. To aminokwas, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu człowieka. L-arginina jest jednym z elementów różnych białek, które budują ludzki organizm. L-arginina znajduje się w rybach, mięsie, nabiale, płatkach owsianych oraz w zbożach. Substancja ta pomaga syntezować tlenek azotu w ludzkim organizmie, co przyczynia się do usprawnienia przepływu krwi przez żyły, które stają się znacznie rozszerzone. Jak wiadomo, właściwe ukrwienie to podstawowy warunek, który musi zostać spełniony, aby mężczyzna był w stanie osiągnąć oraz utrzymać wzwód przez odpowiednio długi czas.

Wariant Permen, który ma na celu zwiększenie libido, oprócz powyżej opisanych składników, zawiera też witaminę B6, która wpływa na zdolności intelektualne organizmu oraz poprawia krążenie a także koenzym Q10, który wyróżnia się działaniem antyoksydacyjnym.

You may have missed